MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Środy

W GODZ.
10.00 - 15.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

# 161 PIOTR K. 2012-12-02

Wybór – Najpierw chciałbym opowiedzieć Państwu jak trafiłem do Centrum Zdrowia Trzy Diamenty Pana Przemysława Rybczyńskiego. Rozpoznanie: ucisk jednego z dysków na układ nerwowy w środkowej części kręgosłupa. Wylądowałem u lekarza rodzinnego, który funkcjonuje w bardzo złożonym systemie ; który w naszym kraju nazywa się chyba z przyzwyczajenia zdrowotnym zgodnie z powiedzeniem „Iż żeby w Polsce chorować, to trzeba mieć ZDROWIE”. Oczywiście dostałem jedne tabletki na rozkurcz mięśni, a drugie przeciwzapalne. Czerpiąc z mojego niemałego doświadczenia z polskim systemem zdrowotnym; wiedziałem że tabletki mogą mi pomóc na krótką chwilę, albo wcale, a na pewno nie wyleczą mnie w 100%. Rozpocząłem poszukiwanie masażysty w miejscu mojego zamieszkania ; który by mnie wyleczył w sposób przede wszystkim skuteczny. Po trzech dniach wertowania internetu, stawiłem się w końcu w gabinecie, a właściwie przedsionku, aby umówić się na pierwszą wizytę.
Pierwsza wizyta – Pamiętam dokładnie ; 23 sierpnia 2012r., dlaczego ponieważ pełna odbudowa stawów, wiązadeł i kości potrwa 3 miesiące i jeśli ktoś jest uparty tak jak ja i wytrzyma te 3 miesiące to będzie zupełnie innym człowiekiem w zupełnie innym ciele ; ja w to wierzę. Dlaczego? Ponieważ widzę, wiem jak zmienia się mój stan zdrowia prawie każdego dnia. Może dla niektórych cała terapia powrotu do zdrowego ciała będzie się wydawać szokiem ; na pewno tak było, jest i będzie, ale to jest niezbędne doświadczenie, przez które należy przejść aby się dowiedzieć jak zaniedbaliśmy własne zdrowie.
Chiropraktyka – Oczywiście nie miałem wcześniej nawet zielonego pojęcia na temat chiropraktyki, czy też specjalistów którzy zajmują się tą dziedziną. Jednak kiedy przeczytałem kilka artykułów na ten temat szybko się przekonałem. Polecam wszystkim.
Cykl zabiegów – Pan Przemysław uważa, że pacjenci dzielą się na dwie grupy: świadomi i Ci, którzy chcą bardzo mało wydać. Ja bym, podzielił tą grupę osób trochę inaczej: na tych którzy są uparci i będą dążyć za wszelką cenę (czas + pieniądze) do pełnego wyleczenia się i tych, którzy się szybko poddadzą i stwierdzą: „że to chyba nie dla mnie”. W tym drugim przypadku jest to o tyle niebezpieczne że, skończy się na stole operacyjnym, a później będą już tylko ograniczenia.
Zaufanie – Tak, jest to o tyle ważne że do każdej osoby która bierze się za naprawianie czegokolwiek trzeba mieć pełne zaufanie, szczególnie wtedy kiedy mówimy o zdrowiu. Chyba nie trzeba nikomu mówić do czego prowadzi źle postawiona diagnoza lub źle dobrany lek?! Ja mam pełne zaufanie.
Rekomendacja – Polecam wszystkim Centrum Zdrowia prowadzone przez Pana Przemysława Rybczyńskiego, nie tylko tym osobom które mają problem z kręgosłupem, ale wszystkim którzy chcą odmienić swoje życie na zawsze.

Dodaj komentarz