MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Środy

W GODZ.
10.00 - 15.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Detoksykacja oczyszczanie orgaznizmu – body detoks spa

ununięte toksynyCZUJESZ ZMĘCZENIE MIMO WEEKENDOWEGO ODPOCZYNKU ?
BRAK CI ENERGII DO PRACY ?
ODCZUWASZ DYSKOMFORT POMIMO DOBRYCH WYNIKÓW BADAN ?
ŹLE SYPIASZ, MASZ KŁOPOTY Z KONCENTRACJĄ ?
TWOJA SKÓRA MA CIĄGLE POWRACAJĄCE TE SAME PROBLEMY ?
NĘKAJĄ CIĘ BÓLE MIGRENOWE, BÓLE STAWÓW I INNE ?

POWODEM MOGĄ BYĆ SZKODLIWE SUBSTANCJE TOKSYNY KTÓRE OBCIĄŻAJĄ TWÓJ ORGANIZM !!!

BODY DETOKS SPA – REWOLUCYJNY SYSTEMEM LECZNICZY OCZYSZCZAJĄCY Z TOKSYN – ENERGETYZUJĄCY I RÓWNOWAŻĄCY BIOENERGIĘ ORGANIZMU

TRZYDZIESTO MINUTOWY ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY, WYRÓWNUJĄCY ZABURZENIA ENERGETYCZNE I DAJĄCY UCZUCIE PEŁNEJ RELAKSACJI

URZĄDZENIE NA STOPY WRAZ Z BIOENERGETYZEREM – JONIZATOREM BODY DETOKS SPA
WSPOMAGA LECZENIE W TAKICH SCHORZENIACH, JAK:

 • BÓLE KRĘGOSŁUPA I STAWÓW
 • OTYŁOŚĆ I NADWAGA – PRZY ODCHUDZANIU
 • CHRONICZNE ZMECZENIE – APATIA – DEPRESJA – STRES
 • CELULIT – CHOROBY SKÓRY :
 • ŁUSZCZYCA – EGZEMA – GRZYBICA – CANDIDA
 • MIGRENA- BÓLE GŁOWY – ZAWROTY – BŁĘDNIK
 • ZESPÓŁ NAPIĘCIA PRZEDMIESIĄCZKOWEGO
 • ARTRETYZM I REUMATYZM,
 • ASTMA I WIELE INNYCH

TAK PRZEBIEGA PROCES DETOKSYKACJI W NASZYM ORGANIZMIE

detox-proces


BODY DETOKS działa równoważąc i harmonizując bioenergię w komórkach naszego organizmu poprzez wysyłanie sygnałów do gruczołów limfatycznych, powodując stymulację procesów detoksykacji czyli usuwania toksyn z organizmu.

Dzisiejszy styl życia powoduje, że działa wiele czynników, które mają na nas niekorzystny wpływ. To staje się szczególnie widoczne, kiedy sprawdzamy równowagę bioenergetyczną w komórkach naszego organizmu.

Kiedy komórki funkcjonują prawidłowo, wszelkie substancje odżywcze są prawidłowo wchłaniane, a niepożądane substancje – toksyny są usuwane.

 

ununięte toksyny

detox-z-gory


Twoja komórkowa bioenergia może być zaburzona przez:

 • ZŁĄ DIETĘ – KONSERWANTY
 • PRZETWORZONA CHEMICZNIE I GENETYCZNIE ŻYWNOŚĆ
 • PESTYCYDY UŻYWANE W ROLNICTWIE
 • BRAK ŚWIEŻYCH OWOCÓW I WARZYW W POŻYWIENIU
 • BRAK ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH
 • LEKI I ANESTETYKI ŚRODKI ZNIECZULAJĄCE PRZECIWBÓLOWE NARKOTYKI
 • CHOROBY I DOLEGLIWOŚCI
 • STRES DEPRESJA APATIA ZMARTWIENIA
 • PALENIE TYTONIU NADUŻYWANIE ALKOHOLU

Wszystkie te czynniki mogą spowodować złą absorpcję substancji odżywczych przez komórkę, a także złe wydalanie substancji toksycznych na skutek zatrzymania prawidłowych funkcji komórki.

Użycie BIOENERGISER DETOKS SPA pomaga zregenerować organizm i jest ważnym, znaczącym elementem pomocnym w uzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Korzyści płynące z detoksykacji organizmu:

  • BODY DETOSKS rozpoczyna proces detoksykacji – równoważenia energii organizmu. Efektywne przywracanie (wyrównywanie) równowagi energetycznej komórek, to wymiana „pozytywnych” i „negatywnych” jonów – negatywne są usuwane.
  • Przywrócenie równowagi energetycznej komórek zabezpiecza efekt uwodnienia z rezultatem optymalnej wydajności przyswojenia składników odżywczych i wydalenia odpadów (przemiany materii).
  • Rezultatem detoksykacji jest przywrócenie (prawidłowych) poziomów energetycznych, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, oraz generalnie LEPSZE SAMOPOCZUCIE – dobry spokojny sen pozbycie się większości symptomów chorobowych i pobudzenie organizmu do samo leczenia oraz regeneracji.
  • Zdjęcia wykonane metodą podczerwieni wyraźnie pokazują wzrost cyrkulacji krwi (szczególnie w naczyniach włosowatych) już po 15 minutach zabiegu. Widać wyraźnie na prawym zdjęciu ten efekt (kolor czerwony oznacza zwiększone przepływy krwi, czyli lepsze krążenie), w porównaniu do zdjęcia sprzed zabiegu, (po lewej).

detox-podczerwien

  • Kolejne zdjęcie, wykonane metodą GDV (w polu wysokich częstotliwości), ukazuje wzrost pola energetycznego komórek organizmu.(w wyniku zabiegu):

detox-komorki

 • Fotografia GDV pokazuje słaby profil energii pacjenta przed zabiegiem BioEnergiserem Detoks Spa (z lewej) i odpowiednio wzmocniony profil energetyczny po zabiegu (z prawej).

Krążenie jonów wewnątrz ciała

 

Często zadawane pytania:

Jak długo i może (powinien ) trwać zabieg? jak często wykonywac ?
30 MINUT – NASTĘPNY ZABIEG PO 48 GODZINACH PRZERWY
ZALECANE JEST OD 4 DO 16 ZABIEGÓW

Czy będę odczuwał jakieś „sensacje” podczas zabiegu?

To zależy. Niektórzy ludzie odczuwają krótkie mrowienie lub swędzenie, najczęściej stóp, nóg lub rąk – jest to spowodowane znacznym wzrostem prędkości i intensywności przepływu krwi przez naczynia włosowate.

Czy występują efekty uboczne związane z zabiegiem?
Generalnie nie. Niemniej jednak, niektóre osoby mogą doświadczyć lekkiego bólu głowy, objawów „łamania w kościach” itp. Wypicie ok. pół litra czystej wody po zabiegu redukuje takie objawy lub całkowicie im przeciwdziała .Związane jest to z uwalnianiem się do organizmu dużej ilości toksyn podczas zabiegu, co może w skrajnych przypadkach prowadzić do w/w odczuć, woda CZYSTA pozwala na szybkie, skuteczne wypłukanie ich z organizmu. Wskazany jest 10 minutowy odpoczynek po zabiegu. NALEŻY PAMIETAC ZE„CZYŚCIMY SPRZĄTAMY ORGANIZM ” i możemy czuć się trochę zmęczeni jak np.po sprzątaniu dużego mieszkania czy ciężkiej pracy.

Czy muszę robić coś specjalnego w trakcie zabiegu?
Nie, po prostu należy usiąść wygodnie, zrelaksować się i swobodnie poddać zabiegowi.

Jak wiele zabiegów powinienem odbyć?
Idealnie jest dwa razy w tygodniu.
Pomiędzy zabiegami musi być minimum 48 godzin przerwy.
Zalecana skuteczna ilość zabiegów to 4-16.


Przeciwwskazania do stosowania urządzenia:

 • Osoby z rozrusznikiem serca,
 • Osoby z jakąkolwiek forma epilepsji (padaczki),
 • Kobiety w ciąży,
 • Dzieci do 10 roku życia,
 • Osoby z nieustalonymi ciężkimi schorzeniami,
 • Osoby z wszczepionymi implantami,
 • Osoby z ranami, czy otwarciami na stopach

DETOKSYKACJA ORGANIZMU URZĄDZENIEM BIOENERGIZER DETOKS SPA

Historia – zasada działania

W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych. Odkrycia te wyjaśniły w jaki sposób sole mineralne w postaci jonów i woda transportowane są na zewnątrz i do wewnątrz komórek organizmu. Odkrycia te pozwoliły również zrozumieć jak powstają i są przekazywane sygnały elektryczne w komórkach nerwowych. Dzięki temu jest możliwe wyjaśnienie mechanizmów oczyszczania komórek ze szkodliwych dla organizmu substancji jak też przyczyn powstawania wielu chorób nerek serca, mięśni czy układu nerwowego. Odkrycia te zainspirowały naukowców i inżynierów do zbudowania urządzenia do oczyszczania organizmu detoksykacji, a które znamy obecnie pod nazwą BODY DETOKS.

detox-urzadzenieZdrowie i życie ludzkie w dużej mierze zależy od ilości energii w ciele. Zdrowa osoba powinna posiadać 80% jonów ujemnych i 20% jonów dodatnich. Niestety, organizm ludzki można przyrównać do ogromnego magnesu, który przyciąga i zatrzymuje różnorodne toksyny. Metale ciężkie, częściowo utlenione tłuszcze, nie rozłożone białka, pokłady cholesterolu, kwas moczowy, osad bakteryjny, kwas mlekowy i długi szereg różnych chemikaliów przenikających wodę, powietrze i pożywienie dostają się w formie zjonizowanej do naszych stawów, arterii, nerwów i tkanek. Toksyny te zakłócają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co tym samym wpływa na zwiększenie naszej podatności na różne choroby i alergie. Znacznie osłabiony zostaje nasz system odpornościowy.

Technologia generująca jony jest już znana od kilku dekad. To właśnie ta technologia jest kluczem do sukcesu jonizującego urządzenia detoksykacyjnego, które wykorzystuje naprzemienny pozytywny i negatywny ładunek jonowy w trakcie kuracji.

To ważne odkrycie umożliwia obecnie usuwanie toksycznego materiału z organizmu człowieka bez względu na ładunek elektryczny jaki poszczególne toksyny mogą posiadać.

Jony są to naładowane atomy, które uzyskały lub straciły elektron, co w konsekwencji powoduje, iż muszą one wytworzyć pole magnetyczne zdolne do wychwytywania i neutralizowania przeciwnie naładowanych cząsteczek i usuwania takich cząstek z organizmu poprzez proces zwany osmozą.

Osmoza to termin naukowy używany do opisania przemieszczania się cząsteczek przez błonę komórkową z wyższego do niższego stężenia. Niższe stężenie odnosi się w tym przypadku do pola jonowego wytworzonego prze urządzenie detoksykacyjne w wodzie. Często możliwe jest zredukowanie bólu, opuchlizny, obrzęku i innych symptomów spowodowanych przez niewłaściwy tryb życia, jak również pozbycie się toksyn nagromadzonych w ciele. Długoterminowy efekt działania procesu detoksykacyjnego zależy w dużej mierze od pozytywnych zmian stylu życia, które pacjent zamierza podjąć.

DETOKSYKACJA OCZYSZCZAJĄCA, ŁATWA I ZDROWA
metoda detoksykacyjna pozwala na pozbycie się toksyn poprzez stopy. Ciało oczyszcza się, podczas gdy ty siedzisz wygodnie, trzymając nogi w pojemniku wypełnionym ciepłą wodą. Jest to bardzo efektywny sposób na pozbycie się toksyn z organizmu, bez względu na to w którym miejscu w naszym ciele takie toksyny nagromadziły się. W procesie oczyszczania jonowego wytwarzane są dodatnie i ujemne jony (naładowane atomy), które przyciągają i przyczepiają się do przeciwnie naładowanych cząsteczek toksyn i „wyciągają” te cząsteczki poprzez naszą skórę. Każda sesja trwa około 30 minut.

Obwód jest „zamykany” poprzez zanurzone w wodzie stopy, ręce lub ciało- poprze źródło zasilania dostarczany jest do obiegu prąd stały o niskim stężeniu, co powoduje, iż metale zawarte wewnątrz w połączeniu z wodą i solą wytwarzają dodatnie i ujemne jony.