MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

CHOROBY KRĘGOSŁUPA DYSKOPATIA „WYPADNIĘCIE DYSKU” CZY RWA KULSZOWA NIE ZALEŻY TYLKO OD MECHANICZNEGO WCIŚNIĘCIA „DYSKU”!!!

Ogromne znaczenie w odczuwaniu bólu i długości okresu choroby kręgosłupa ma powstanie rany „martwicy” oraz włóknienie w miejscu  protuzji – pęknięcia krążka kręgowego „dysku” która ulega zakwaszeniu i wpływom toksyn powodując ciągły ból taki sam jak np. po głębokim skaleczeniu – ranie nasilający się przy obciążeniu  i ruchu kręgosłupa

Pierwszorzędne znaczenie w procesie patomechanizmu zwyrodnieniowego krążka  mają zaburzenia troficzne czyli  zaburzenia  metabolizmu komórek spowodowane upośledzeniem ich unerwienia i ukrwienia. Nieliczne komórki zarówno jądra miażdżystego jak i pierścienia włóknistego są bardzo wrażliwe na obniżone stężenie tlenu, podczas gdy krążek międzykręgowy nie zawiera naczyń krwionośnych a odżywianie jego  odbywa się poprzez dyfuzję z naczyń położonych w sąsiedztwie blaszek granicznych.

Dochodzi do lokalnego wzrostu pH zakwaszenia co w następstwie powoduje najpierw spadek aktywności mitotycznej a z czasem martwicę oraz włóknienie „dysku”. Prowadzi to dalej do akumulacji  toksycznych produktów rozpadu i sprzyja rozwojowi chorób kręgosłupa. Toksyny w organizmie osadzają się w stawach i tkance powięziowej łącznej ograniczając  proces regeneracji-leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów.

Zakwaszenie i wysoki poziom toksyn zawsze ma udział we wszystkich chorobach przewlekłych wyzwalając objawy bólowe i  będąc efektem uszkodzenia komórek – powstania schorzeń mięśni,  kości, kręgosłupa, rwy kulszowej – dyskopatii – przepukliny kręgowej pęknięcia pierścienia włóknistego krążka kręgowego.

JEŚLI CHCESZ PRZYSPIESZYĆ PROCES „GOJENIA DYSKU” SUPLEMENTACJA TYLKO NATURALNYMI WITAMINAMI I MINERAŁAMI  I  DETOKSYKACJA ORGANIZMU JEST OBOWIĄZKOWYM KROKIEM

ABY WSPOMAGAĆ REGENERACJĘ WYLECZENIE – ODBUDOWĘ – USZKODZONEGO  KRĄŻKA KRĘGOWEGO KRĘGOSŁUPA „DYSKU” ORAZ OGRANICZYĆ BÓL KRĘGOSŁUPA I STAWÓW !!!

POLECAM  i ZAPRASZAM

Przemysław Rybczyński

Terapeuta dyplomowany Chiropraktyki McTimoney-Corley’a
członek Stowarzyszenia Chiropraktyków  Polskich
TRZY DIAMENTY – GABINET MANUALNYCH TERAPII NATURALNYCH
UL.NAGIETKOWA 33
POZNAŃ
tel.606998116

http://www.chiropraktyka-poznan.pl

 

Dodaj komentarz