MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116
tel.: (61) 861-44-38

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Jugosławiańska 49
60-149 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
11.00 - 17.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.30

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

CZY MOZNA ZREGENEROWAĆ USZKODZONY „WYPADNIĘTY” DYSK KRĘGOSŁUPA ? – PROTRUZJE JĄDRA MIAŻDZYSTEGO – ODBUDOWA I REGENARACJA KOMÓREK – NOWA BIOLOGIA DR.YOUNGA

REGENERACJA PRZY SCHORZENIACH I BÓLU KREGOSŁUPA – „WYPADNIĘCIU DYSKU”- RWIE KULSZOWEJ- ODBUDOWA I OCZYSZCZENIE KOMÓREK – NOWA BIOLOGIA DR.YOUNGA

CZY PAMIĘTASZ CZAS W SWOIM ŻYCIU, KIEDY NIE MOGŁEŚ SIĘ DOCZEKAĆ, ŻEBY OBUDZIĆ SIĘ RANO I WYSKOCZYĆ Z ŁÓŻKA?

CZAS, KIEDY BIEGAŁEŚ PEŁEN ENERGII PRZEZ CAŁY DZIEŃ, A DRZEMKA BYŁA CZYMŚ, CO ROBIŁEŚ Z KONIECZNOŚCI NIŻ Z WŁASNEJ CHĘCI?

TYLKO POMYŚL – JAKO DZIECKO CIĄGLE MIAŁEŚ MNÓSTWO ENERGII, KTÓRA ZDAWAŁA SIĘ NIGDY NIE KOŃCZYĆ.

CO WIĘC SIĘ Z NIĄ STAŁO?

Robert O. Young, (MS, D.Sc., Ph.D., ND)

Jeden z najlepszych specjalistów od mikrobiologii, biochemii i suplementacji na świecie. Ekspert należący do elitarnej setki największych geniuszy naszych czasów, który skoncentrował swoje badania na tym, jak działa nasze ciało na poziomie komórkowym.

Jego odkrycia znane są pod nazwą Nowej Biologii. Jest to nowy sposób patrzenia na zdrowie, którego fundamentem jest odkrycie, że to nie bakterie, jak dotąd błędnie sądzono, są źródłem chorób, ale nadmierna toksyfikacja! To właśnie ona prowadzi do niekontrolowanego rozmnażania się w naszym ciele mikroorganizmów, które produkując własne toksyny zaczynają niszczyć wewnętrzne organy. W 1994 roku odkrył on prawdę na temat biologicznej transformacji czerwonych komórek krwi w bakterie oraz bakterii w zdrowe czerwone komórki krwi, co dotąd zaprzeczała współczesna medycyna! Od tamtego czasu udokumentował kilkadziesiąt takich transformacji

Ogromna wiedza, naukowe dowody oraz spory racjonalizm sprawiają, że coraz więcej osób na świecie przechodzi na bardziej alkaliczny i energetyczny styl życia korzystając z odkryć Nowej Biologii i stworzonych przez Dr Younga alkalicznych i energetycznych produktów.

Klientami Dr Younga są takie osoby jak Anthony Robbins, Muhamet Ali, Arnold Schwarzenegger, Arvil Lavigne czy Natalie Imbruglia żeby wymienić tylko kilku. Więcej opinii znajdziesz na dole strony.

Jego instytut Innerlight Biological Reserach Center zdobył międzynarodowe uznanie w swoich badaniach nad powstawaniem takich chorób jak cukrzyca, rak, białaczka czy AIDS. Dr Young jest również honorowym gościem i mówcą na tak prestiżowych uniwersytetach jak: Oxford University, Harvard University, Central University for Nationalities Beijing, , Brigham Young University, Utah Valley State College, University of Minnesota, University of Hartford, Olin University, Sacred Heart University of Boston., the University of Vienna and the University of Victoria.

Obecnie pracuje z zespołem naukowców z Uniwersytetu w Puerto Rico nad potencjalnym sposobem leczenia CUKRZYCY typu I i II.  Jest również współtwórcą programu „Fat Free Nation” – stowarzyszenia pomagającego walczyć z otyłością w Stanach Zjednoczonych, co wiąże się z jednym z odkryć Dr Younga na temat prawdziwego źródła nadwagi i niedowagi. Więcej informacji znajdziesz w jego książce lub na stronach tego serwisu.

Jego odkrycia zostały opublikowane w najbardziej znaczących czasopismach na świecie. Jest również autorem kilku bestsellerów, między innymi: One Sickness, One Disease, One Treatment (1992), Sick and Tired (1995), Back to the House of Health (1999), The pH Miracle (2002), The pH Miracle for Diabetes, (2003), Back to the House of Health 2, (2003) and The pH Miracle for Weight Loss (2004). Właśnie trwają prace nad wydaniem książki „Cud pH” na język polski.

Dr Young nie tylko odkrył co jest prawdziwą przyczyną chorób, niskiej energii czy  złego stanu zdrowia, ale również opracował produkty, które pomagają odzyskać wewnętrzną biochemiczną równowagę. Produkt SuperGreens został opracowany dwoma przełomowymi technologiami, których pionierem i twórcą jest Dr Young. Pierwsza to technologia coloidalna, druga natomiast to technologia mikrojonizacji – obie zostały opisane w dziale na temat produktów.

Z jego wiedzy i produktów korzysta między innymi NASA (suplementacja astronautów w lotach kosmicznych) czy tez Wojsko Stanów Zjednoczonych.

„Jeśli zasady Nowej Biologii Dr Younga zostaną do końca potwierdzone mogą zrewolucjonizować biologię i medycyną znaną człowiekowi”

CZĘŚĆ OPINII NA TEMAT DR ROBERTA O. YOUNGA

„Jeśli jesteś gotów zainwestować swój czas i energię aby poznać podstawy wiedzy Dr Younga poczujesz rewolucję w jakości swojego życia” Anthony Robbins

„Geniusz Dr Younga i jego wizjonerskie podejście do pomagania chorym wyzdrowieć zjednały ze sobą ogromną akademicką wiedzę najlepszych naukowców wzbogaconą zastosowaniem jego najnowszych techologii tworząc w ten sposób prosty i praktyczny program do odzyskania zdrowia. Nowa Biologia jest rewolucją w nauce i medycynie, które uwalnia nasze umysły i ciała od strachu narzuconego teorią na temat bakterii Louisa Pasteura.” William M Thornton , D.C., Santa Monica

„Praca Dr Younga jest rewolucyjna! Ma potencjał aby obudzić kulturę i zmienić błędne przekonania na temat jedzenia i naszego ciała.” Jane Clayson, dziennikarka ABC News

„Jeśli masz szczęście to raz w swoim życiu trafisz na taki klejnot jak ta wiedza. Dr Young polerował ten ‚klejnot’ aby stworzyć jedno z najbardziej przejrzystych i praktycznych podręczników zdrowia jakie kiedykolwiek widziałem” Jata Abdur-Raha, Specjalista Akupunktury

Czy pamiętasz czas w swoim życiu, kiedy nie mogłeś się doczekać, żeby obudzić się rano i wyskoczyć z łóżka?

Czas, kiedy biegałeś pełen energii przez cały dzień, a drzemka była czymś, co robiłeś z konieczności niż z własnej chęci?

Tylko pomyśl – Jako dziecko ciągle miałeś mnóstwo energii, która zdawała się nigdy nie kończyć.

CO WIĘC SIĘ Z NIĄ STAŁO?

Większość ludzi wierzy, że z biegiem lat tracą poziom energii, jaki mieli w młodości. Jednak najnowsze badania wyraźnie pokazują, że nasze ciało jest tak skonstruowane, by funkcjonować z tą wyjątkową energią cały czas; przez dziesiątki lat! Niestety większość ludzi kompletnie nie posiada wiedzy na temat tego, jak działa ich ciało, skąd bierze się energia i w jaki sposób mogą uchronić się przed większością chorób!

W dzisiejszych czasach utrzymanie „zdrowia” uważane jest za coś tak skomplikowanego, że tylko doktor po latach studiowania medycyny jest w stanie Ci pomóc! Niestety statystyki tych „specjalistów” są przerażające! W Polsce prawie 1/2 Polaków umiera na zawał serca a 1/4 osób na raka! Miliony dolarów wydawane są na reklamy leków, które jedynie usuwają objawy i tak naprawdę nie zajmują się prawdziwą przyczyną tego, dlaczego chorujemy.

Czym zatem jest Nowa Biologia i co możesz zyskać?

Życie zaczyna się i kończy na poziomie komórek i to od nich zależy całe Twoje zdrowie! Komórki w Twoim ciele są małymi fabrykami, które dają Ci energię. Dlatego cokolwiek zakłóci ich działanie zrujnuje Twoje zdrowie!

Od jakości krwi zależy Twoje samopoczucie, koncentracja, zdrowie oraz ile snu potrzebujesz, aby się wyspać. Niestety dieta i styl życia większości ludzi sprawia, że komórki krwi sklejają się ze sobą, przez co wolno przepływają przez krwioobieg. Niektóre z nich pływając w toksynach gniją lub mutują! Jeśli czujesz się zmęczony i chory – właśnie tutaj leży odpowiedź.

Dr Robert O. Young jest ekspertem mikrobiologii i biochemii, który swoją pracę skoncentrował na badaniu kolosalnych różnic między zdrowymi i chorymi komórkami krwi, w zależności od choroby. Jego celem stało się odkrycie odpowiedzi na pytania: Co naprawdę leży u źródła każdej choroby?

Odpowiedzi zaczęły formować się po latach badań prowadzonych razem z elitą naukowców z Ameryki i Europy. Doszli oni do wniosku, że skuteczna absorpcja minerałów może być osiągnięta niemal wyłącznie przez rośliny. Ponieważ to światło jest czymś, co dostarcza ciału energii, to właśnie dlatego potrzebne są nam zielone, bogate w chlorofil warzywa. Tak powstał produkt SuperGreens, który jest odzwierciedleniem energii słonecznej w jej naturalnej postaci.

Nasze ciało jest unikalnym system działającym na zasadzie zjawisk elektrycznych. Twoje ciało potrzebuje tej energii z jedzenia. Nie chodzi o kalorie a o żywą energię, która ładuje Twoje biologiczne baterie i pomaga absorbować substancje odżywcze!

Jeśli czujesz się zmęczony lub po przebudzeniu zaczynasz dzień poranną kawą to znaczy, że Twoja dieta nie dostarcza Tobie żywej energii, której potrzebuje Twoje ciało. A jeśli nie dostarczasz tej energii z warzyw lub roślin zostanie ona wydarta z Twojego układu nerwowego powodując: stan osłabienia, bóle głowy czy migrenę, senność, stany depresyjne czy stres.

To co umożliwia zaistnienie tych zjawisk elektrycznych w naszym ciele, to balans biochemiczny pH. Całe Twoje ciało działa przez utrzymanie balansu. Jednym z nich jest utrzymanie temperatury na poziomie 36,6. Każde najmniejsze odchylenia mogą spowodować poważne problemy, a nawet śmierć! Jednak najważniejszym balansem w Twoim ciele jest tzw. balans pH płynów.

Jest to balans pomiędzy kwasem a alkalicznością. Nasze ciało musi utrzymać go na poziomie 7,365 i jeśli spadnie poniżej 7 – ciało umiera! Nadmierne zakwaszenie organizmu obniża dostarczanie tlenu do komórek, zatrzymuje metabolizm i powoduje szereg symptomów, które błędnie nazywamy „chorobą”.

Nowa Biologia jest zbiorem odkryć, które rzucają nowe zrozumienie na to jak funkcjonuje nasze ciało na poziomie komórek. Tłumaczy dlaczego to nie bakterie są powodem chorób oraz udziela nowych odpowiedzi na pytania, z którymi boryka się współczesna medycyna.

Jest to również nowy sposób patrzenia na zdrowie – zamiast zajmować się skutkami choroby Nowa Biologia koncentruje się na tym, w jaki sposób każdy z nas może odzyskać poziom zdrowia i energii na której nam zależy.

„Jeśli jesteś gotów zainwestować swój czas i energię, aby zrozumieć zasady Dr Younga, poczujesz rewolucję w jakości Twojego życia” Anthony Robbins

POLECAM i POZDRAWIAM

Przemysław Rybczyński

Terapeuta dyplomowany Terapii Naturalnych Chiropraktyki                                                                                            Członek Stowarzyszenia CHIROPRAKTYKÓW POLSKICH
TRZY DIAMENTY – GABINET  TERAPII  NATURALNYCH  CHIROPRAKTYKI  KRĘGOSŁUPA
UL.JUGOSŁOWIAŃSKA 49 POZNAŃ
tel.606998116
www.masaz-kregoslupa-poznan.pl
http://www.tinyurl.pl?cc6GBBc0
PATRONAT TERAPEUTYCZNY NAD ZAWODNIKAMI
BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU
AKADEMII GRACIE BARRA POZNAŃ

 

 

Dodaj komentarz