MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#243 Radek 2018-03-17

Objawy problemu z kręgosłupem pojawiły się nagle, nacisk na rdzeń kręgowy w odcinku szyjnym spowodował niedowład dolnych kończyn ( głównie lewej nogi ) objawiający się niemocą , problemem utrzymania równowagi , a także uciskiem kręgów szyjnych przy poruszaniu góra -dół i lekkim zdrętwieniu palców u rąk.

Po zrobieniu rezonansu neurolog skierował mnie na pilną operację, a że tego typu operacje dają tylko poprawę u jakiejś części osób i w dodatku trzeba je po kilku latach ponawiać, wiedząc że są metody które mogą ustawić kręgosłup postanowiłem skonsultować się z terapeutą i tak trafiłem do gabinetu Trzy Diamenty .

Pan Przemysław Rybczyński po obejrzeniu zdjęć z rezonansu podjął się pracy z moim kręgosłupem.http://www.chiropraktyka-poznan.pl/

Już po dwóch zabiegach zacząłem czuć delikatne zmiany, mniej drętwiały ręce i powracała moc w nogach , to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że podążam w dobrym kierunku. Aktualnie jestem po 18 zabiegach i w dużym stopniu wróciłem do rzeczywistości jaką znałem sprzed choroby. Oczywiście nacisk na rdzeń kręgowy spowodował jego częściowe uszkodzenie i nadal mam problemy neurologiczne, ale o wiele mniejsze niż przed zabiegami.

Dodam jeszcze, że rehabilitacja w gabinecie to jedno, a praca ze swoim ciałem: ćwiczenia ,suplementacja ,wiara w uzdrowienie i zmiana chorobotwórczych nawyków to drugie , należy również korzystać z zaleceń terapeuty. Na tą chwilę terapia chiropraktyki sprawdziła się.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powrotu do zdrowia. Radek