MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#113 Janek M. 2011–02-08

Trafiłem do gabinetu ” Trzy Diamenty ” z ostrą rwą kulszową. Lekarze jedynie co potrafili mi zaoferować ,to zastrzyki przeciwbólowe , które brałem przez kilka dni i nic nie pomagały . Później bardzo silne tabletki ,które również w żaden sposób mi nie pomogły , a wręcz szkodziły ( miałem ostre bóle brzucha i przez 5 dni problem z wypróżnieniem ).

W końcu pani neurolog skierowała mnie na rezonans magnetyczny , którego wynik mówił , że mam na poziomie L4/L5 przepuklinę krążka międzykręgowego , na odcinku L2/L3 L3/L4i L5/S1 ucisk worka oponowego , zwyrodnieniowe wyostrzenia krawędzi trzonów w segmencie L2/L3 – L5/S1 . Według lekarzy wyjściem z tego przeraźliwego bólu była operacja .

Postanowiłem szukać pomocy gdzie indziej, gdyż wiem , że operacja w tej sytuacji nie przyniosłaby mi nic dobrego (mam koleżankę, która jest już po dwóch takich operacjach i dalej jedzie na ketanolu ). Po dwóch wizytach w gabinecie ” Trzy Diamenty ” mogłem juz samodzielnie się poruszać tzn. jeździć samochodem ,gdzie wcześniej musiałem wynająć kierowcę , bo nie tylko miałem problem z prowadzeniem auta , ale również źle znosiłem podróż jako pasażer, gdyż do Pana Rybczyńskiego dojeżdżałem z woj. Lubuskiego – 130 km.

Obecnie poruszanie się nie sprawia mi żadnych trudności , wkrótce mam zamiar powrócić do pracy w swoim zawodzie jako mechanik. Aczkolwiek przez kilka miesięcy muszę uważać na siebie , gdyż proces regeneracji tego wymaga .

Z całym przekonaniem polecam gabinet ” Trzy Diamenty ” i terapie stosowane przez Pana P. Rybczyńskiego. Janek M

Dodaj komentarz