MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#102 Imie : Darek / Data: 2010-02-18

Do gabinetu TRZY DIAMENTY pana Przemysława Rybczyńskiego trafiłem ok. 4 lata temu. Siedzący charakter pracy przy komputerze, jazda samochodem ,stres gonitwy życiowej oraz brak ćwiczeń sportowych daje mi znać w postaci bólu pleców.

Podczas zabiegów dowiadywałem się wielu ciekawych rzeczy o swoim ciele i podejściu do niego. Terapeuta ten łączy masaz z technikami manualnego ustawienia kręgosłupa i zasadami medycyny chińskiej. To o czym mogłem tylko czytać na jego stronie mogłem namacalnie sprawdzić podczas terapii .Wachlarz terapii oferowanych przez p. Przemysława jest systematycznie poszerzany o czym świadczą liczne dyplomy z ukończonych kursów.

Jest to osoba na wskroś konkretna, otwarta i chcąca przekazać jak najwięcej wiedzy pacjentowi . Nie ma tu mowy o niedomówieniach czy bezpodstawnych obietnicach. Zachęca pacjenta do zmian i pokazuje jak tego dokonać. Tylko to my musimy tego chcieć, zmienić coś w swoim życiu i zrozumieć zasady powrotu do zdrowia.

To jest gabinet terapii manualnych a nie gabinet psychologiczny .Osoby z zaburzeniami osobowości ,nie mogące poradzić sobie z własnymi problemami powinny zgłosić się do innych specjalistycznych poradni.

Szkalowanie terapeuty, który nam pomaga, jest tylko dowodem pogłębiających się problemów psychicznych tych ludzi. Ja w tym gabinecie znalazłem relaks i odprężenie dla swoich obolałych pleców.
DAREK

Dodaj komentarz