MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Czwartku

W GODZ.
11.00 - 17.00

REJESTRACJA TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.30

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Terapia Świecowania uszu indian hopi

swiecowanie2ZABIEG ŚWIECOWANIA WYKONYWANY JEST PRZY UŻYCIU ZIOŁOWYCH ŚWIEC INDIAN HOPI WYKONANYCH ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ RECEPTURĄ

DZIAŁANIE ZABIEGU SPROWADZA SIĘ DO EFEKTU KOMINA, PODCZAS SPALANIA ŚWIECY WYTWARZA SIĘ PODCIŚNIENIE W KANALE USZNYM, KTÓRE PRZYCZYNIA SIĘ DO REGULACJI CIŚNIENIA ZATOK I BŁONY BĘBENKOWEJ

CHORE STREFY ZOSTAJĄ UZDROWIONE DZIĘKI STĘŻONEJ PARZE OLEJKÓW I ZIÓŁ

POWSTAJĄCE PODCIŚNIENIE POZWALA NA USUNIĘCIE ZANIECZYSZCZEŃ Z UCHA, CIEPŁO TOWARZYSZĄCE TEMU ZABIEGOWI STYMULUJE SYSTEM LIMFATYCZNY, ZAPEWNIA PRAWIDŁOWY OBIEG ENERGII I USPOKAJA.

Zabieg Świecowana Uszu
swiecowanie3min

 

WSKAZANIA:

  • OSTRE I PRZEWLEKŁE SCHORZENIA USZU, GARDŁA, NOSA,
  • STANY ZAPALNE ZATOK, PRZEZIĘBIENIA,
  • SZUMY W USZACH I NIEDOSŁUCH,
  • STANY STRESOWE, NERWOWOŚĆ, NADPOBUDLIWOŚĆ, ZABURZENIA SNU
  • ZAWROTY GŁOWY, MIGRENY,
  • OCZYSZCZENIE UCHA Z WOSKOWINY.

Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki i Masażu – Centrum Trzy Diamenty – Przemysław Rybczyński działa zgodnie z  Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 20 stycznia 2004 roku w sprawie Polskiej  Klasyfikacji Działalności ( Dz. U. 2004 nr 33 poz. 289)  85.14.E „Działalność Paramedyczna” i  85.14.F „Działalność związana z ochroną zdrowia ludzkiego pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana”. Zawód Chiropraktyka został wpisany do klasyfikacji zawodów i specjalności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu  jej stosowania  (Dz. U. nr 82 poz. 537) w dziale 323  „Praktykujący niekonwencjonalne lub komplementarne metody terapii”
Terapie w tutejszym gabinecie, pomimo ich niezaprzeczalnej wartości prozdrowotnejnie są procedurami medycznymi, o których mowa w ustawie o zawodzie lekarz i w tutejszej placówce nie diagnozuje  się i nie klasyfikuje się chorób ani ich nie leczy w świetle w/w ustawy. W chorobie, człowiek może skorzystać z opieki lekarza medycyny, ale każdy pełnoletni obywatel ma też prawo do samodzielnego wyboru sposobu leczenia lub korzystania z terapii naturalnych a każda terapia, bez względu na jej charakter, zawiera w sobie znikomy, ale obecny stopień ryzyka  i nieprzewidzianych powikłań zdrowotnych.
Materiały zawarte w tym opracowaniu i  na stronach internetowych Centrum Trzy Diamenty Przemysław Rybczyński – nie mogą służyć jako recepty i wskazówki do leczenia chorób. Maja one charakter informacyjny oraz edukacyjny i nie mogą służyć do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów leczenia różnych chorób. Preparaty, które można zakupić w tutejszej placówce nie są lekarstwami, tylko suplementami żywieniowymi, których celem jest uzupełnienie deficytów pokarmowych. W opisach niektórych preparatów mogą być użyte określenia sugerujące, że preparat leczy lub określenia bliskoznaczne. Są to przedruki z badań naukowych, opinii lekarzy, terapeutów itp. stwierdzenia i sugestie ważne jedynie w przypadku gdy dany preparat przepisze lekarz ! W każdym innym przypadku słowa te należy pominąć. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być zawsze konsultowane z lekarzem i właściwymi służbami medycznymi.