MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#232 OPEN M 2017-05-24

TK: Zwężone przestrzenie międzykręgowe C5-6 i C6-7, osteofity na przednich i tylnobocznych krawędziach, na obu poziomach centralno-dwuboczne protruzje tarczek międzykręgowych uciskające worek oponowy. Na poziomie C5-6 obustronnie zwężone otwory międzykręgowe. Lordoza szyjna zniesiona. Objawy klasyczne: rwa barkowa, dętwienie lewej dłoni, ból nie zniesienia, ogólne rozbicie itd.

Droga też klasyczna: lekarz rodzinny, neurolog, ortopeda, prześwietlenia, rezonans, leki, leki, leki (przeciwzapalne, przeciwbólowe, witaminy) i.. żadnych rezultatów. Zaczęłam szukać pomocy na własną rękę – strony, blogi, fora, opinie, aż po nitce do kłębka http://www.chiropraktyka-poznan.pl/ trafiłam do chiropraktyka Przemysława Rybczyńskiego w Poznaniu. Powiem szczerze, że wcześniej nie słyszałam o takiej gałęzi medycyny alternatywnej. Ku mojemu zdziwieniu, dowiedziałam się, że wywodzi się ona z USA i jest bardzo powszechna na zachodzie. Postanowiłam spróbować, chociaż należę do osób z kategorii „szkiełko i oko”

Co mnie przekonało: – Na stronach Rybczyńskiego znalazłam naprawdę solidną dawkę wiedzy na temat mojego schorzenia, zabiegów, leczenia… Strony (jest ich kilka) może nie są graficznie przejrzyste, ale nigdzie indziej takiej kopalni informacji nie znalazłam.
– Specjalistyczny sprzęt do zabiegów (łóżka do metody Coxa i Pierce’a)
– Dyplom Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich
– Opinie o Rybczyńskim na Znanym Lekarzu – polecam, wyprowadzał ludzi z naprawdę ciężkich stanów
– Diagnostyka – Pan Przemysław poprosił mnie o zrobienie 7 zdjęć, m.in czynnościowego bocznego szyi, pierwszego kręgu szyjnego, miednicy w pozycji stojącej – radiolog przecierał oczy ze zdumienia W moim przypadku potrzebna była seria 20 zabiegów.

Jestem jak nowo narodzona, wszystkie objawy ustąpiły, normalnie funkcjonuję, uprawiam sport. Zaznaczam – łatwo nie było ale Pan Przemysław jest naprawdę jest świetnym praktykiem.
Oczywiście zmieniłam swój dotychczasowy styl życia – orbitrek kilka razy w tygodniu, suplementacja – niech żyją omułki (!), pas do siedzenia przy biurku, stojak do laptopa i klawiatura zewnętrzna, profilowana poduszka do spania itd. Wiem, że decyzje, czy iść na operacje, czy też nie są bardzo trudne. Podaję moją historię ku pokrzepieniu serc! Pozdrowienia