MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do Środy

W GODZ.
10.00 - 15.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#104 Imie : Kasia DATA / 2010-04-07

Witam,
Cztery lata temu trafiłam do Pana Przemka poprzez moją przyjaciółkę. Lekarz postawił mi diagnozę: neuralgia międzyżebrowa. Czułam potworny ból w klatce piersiowej. Byłam wówczas pewna, że na pewno własnie tak boli zawał serca. Dostałam od lekarza receptę na silne leki przeciwbólowe, kilka różnych leków uspokajających i poradę: „prosze sie nie denerwowac”. No cóż, miałam wybór: albo jesc garsc tabletek dziennie, albo spróbowac rozmasowac ten ból u specjalisty.

Po pierwszym zabiegu czułam odprężenie, po drugim jakby ból mniej mi doskwierał, po trzecim masażu zaczełam myśleć o tym, ze chyba czas odstawić leki przeciwbólowe… Chodziłam do Przemka 2 razy w tygodniu przez 3 tygodnie, a potem raz w tygodniu przez miesiac. Ból ustapił.

Otrzymałam cenną porade w jaki sposób układać się do snu i jakie wykonywac ćwiczenia na kregosłup, żeby miesnie klatki piersiowej nie bolaly. Od tamtego czasu klatka piersiowa pobolewała mnie jeszcze tylko przez 3 miesiace ale „kocie grzbiety” cwiczone co wieczor dały efekt.

Teraz wróciłam do Przemka z innym problemem ale też z wiarą, że i tym razem uzyskam fachową i kompetentną pomoc. Serdecznie pozdrawiam Cię Przemku i dziekuje za pomoc sprzed czterech lat a Panstwa zapewniam o najwyższej skuteczności działan tego Specjalisty.
Kasia, 30 lat.

Dodaj komentarz