MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#244 Klaudia 2018-04-23

Witam wszystkich czytających. Do Pana Przemka trafiłam z polecenia znajomego w ubiegłym roku we wrześniu. Choć ból kręgosłupa towarzyszył mi nieustannie w różnym natężeniu od wielu lat, do tego mniej uporczywego przywykłam, Jednak ostatnie dwa lata był już nie zniesienia a we wrześniu ubiegłego roku nie pozwolił mi wstać z łóżka. Szczerze mówiąc byłam przerażona. Wcześniej wielokrotnie korzystałam zarówno z rehabilitacji na NFZ ;( , wielu masażystów i ” nastawiaczy ” jak i z technik Bowena czy MC Kenziego, czasem pomagało , czasem wcale nie było poprawy. Badania nie wykazały podobno nic operacyjnego i żaden z ortopedów czy neurochirurgów nie był w stanie mi pomóc ani nie stwierdził , że jest to przypadek operacyjny a co najważniejsze nikt nie wierzył mi, że ból jest tak silny. Wiosną 2016 roku zafundowałam sobie serię sterydów, fakt pomogły ale na chwilę.

We wrześniu ból powrócił ze zdwojoną siłą. Pan Przemek postawił mnie na nogi po 4 wizytach . Dokładnie wytłumaczył co z czego wynika i co ma na co wpływ i co mam robić. Polecam Pana Przemka każdemu kto walczy z bólem kręgosłupa i szuka pomocy. Bo od Pana Przemka ją dostanie. Fachową i konkretną.
http://www.kregarz-poznan.pl/

Trzeba stosować się do zaleceń i skorzystać z tylu zabiegów ile Pan Przemek wskazuje. ( wiem, że to trudne , tłumaczymy się brakiem czasu czy pieniędzy, rozumiem to bo sama się z tym borykam ). Właśnie jestem w trakcie terapii bo znowu mnie coś tam dopadło. Jednak przez prawie rok nie wiedziałam co to ból kręgosłupa a teraz po 3 zabiegach też odpuściło.

Zachęcam wszystkich do skorzystania z umiejętności wiedzy i sprzętu Pana Przemka. I życzę żeby Wam pomógł tak jak mi i wielu innym osobom.

Panie Przemku serdecznie Pana pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Klaudia