MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

# 136 RAFAŁ 2011-11-15

Witam, Na początku sierpnia 2011r. odnowiła mi się stara kontuzja kręgosłupa – odcinek lędźwiowy, tak zwane potocznie wypadnięcie dysku. Trenowałem kiedyś ciężary, ale niestety sport wyczynowy nie idzie w parze ze zdrowiem. O gabinecie Pana Przemka dowiedziałem się z internetu. Oczywiście moja droga w walce z bólem zaczęła się od wizyty u ortopedy. Niestety leki nie pomogły i nadal odczuwałem ból zwłaszcza przy dłuższym siedzeniu na wysokości miednicy z drętwieniem nóg. Leczenie objawów i nie szukanie przyczyn to niestety smutna rzeczywistość naszej służby zdrowia. Zdecydowałem się na pierwszą wizytę, nie ukrywam że z pewną ostrożnością – nie chciałem się dać naciągnąć, tym bardziej że info miałem tylko z internetu a nie od osoby które korzystała z usług pana Przemka.

Po pierwszej wizycie te obawy zdecydowanie się rozwiały. Po pierwsze stosowane techniki „naprawy kręgosłupa” nie są inwazyjne, nic na siłę i bez obawy że zabieg pogorszy stan z którym dotarliśmy do gabinetu. Po drugie wiedza przekazana na temat budowy, działania, uszkodzeń kręgosłupa oraz błędów jakie w życiu popełniamy niszcząc własny kręgosłup jest tak obszerna że żaden z lekarzy z którymi miałem kontakt do tej nie przekazał mi nawet 10% tego czego dowiedziałem się od Pana Rybczyńskego.

Wykupiłem sobie karnet i z każdą wizytą mój stan się poprawiał. Dodatkowo poza, zabiegami i wiedzą na temat „obsługi” własnego kręgosłupa dostałem zestaw kilkunastu ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Niestety praca lub stety musi być wykonywana nie tylko przez chiropraktyka ale też lub przede wszystkim przez pacjenta.

Polecam. Rafał

Dodaj komentarz