MASAŻ KRĘGOSŁUPA, KĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA, RWAKULSZOWA 606998116

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa

Przemysław Rybczyński
specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

Kontakt

tel.: 606-998-116

e-mail: trzydiamenty@o2.pl

Gabinet:
ul. Nagietkowa 33
60-175 Poznań

Czynne :
Od Poniedziałku do czwartku

W GODZ.
10.00 - 16.00

REJESTRACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA
OD GODZ. 9.00

Masaż kręgosłupa
Poznań

Trzy Diamenty - Gabinet Terapii Naturalnych Chiropraktyki Kręgosłupa
Przemysław Rybczyński – specjalista naturalnych terapii kręgosłupa

Terapeuta Chiropraktyk dyplomowany
Członek Stowarzyszenia Chiropraktyków Polskich

#115 IREK 2011-05-05

O gabinecie Przemysława Rybczyńskiego “Trzy Diamenty” dowiedziałem się od kolegi z pracy na długo przed dolegliwościami, które mnie dotnkęły.  Chwalił, że to najlepsze wyjście z labiryntu zwanym NFZ i lekarzami z którego ciężko się wydostac całym i zdrowym. Kiedy dotknął mnie problem z bólami kręgosłupa takimi, że nawet nie mogłem leżec udałem się oczywiście jak każdy do lekarza.
Tzw. “Mój lekarz” oświadczył mi, że wszystko jest dobrze i powinienem tylko odpoczywac i pożerac środki przeciwbólowe w dośc pokaźnych dawkach. Po 3 tygodniach nic się nie zmieniło a nawet pogorszyło. Neurolog, Ortopeda itd. Wszyscy zajęci najbliższy termin za (poważnie)  2, 3  miesiące, no poprostu super!

Postanowiłem udac się na konsultację do Pana Przemka. Wykupiłem karnet. U mnie dolegliwości kręgosłupa stopniowo zaczęły sie nasilac ale tak może byc podczas terapii… uwaga! po tym żeby praktycznie ustępowały same, oczywiście pracą Pana Przemka. Konsultacja i rozmowy nie mają na celu wymądrzanie się ( jak czytałem negatywną opinię na innej stronie) ze strony Pana Rybczyńskiego ale zainteresowanie pacjenta problemem który go dotknął i żeby sam również swojemu zdrowiu pomagał na co dzień.

Oczywiście pisze w samych superlatywach o postaci Pana Rybczyńskiego, ale naprawdę nie mam powodów i problemu by pisac inaczej. A kolega okazało sie miał rację zresztą jest żywym przykładem, że gdy pozostawała mu w ocenie lekarzy już tylko operacja dziś pracuje na równie tych samych obrotach jak wcześniej tyle że świadomiej. Myślę że mój przykład zaczyna byc podobny na szczęście.

Dodatkowo zaopatrzyłem się w zioła PhytoChi. Minerały również miałem zalecane, ale te już posiadałem w domu lecz wcześniej nie wiedziałem, że są tak ważne dla organizmu i stosowałem je bardzo rzadko- wiadomo, że musiałem to zmienić.

Chciałbym podziękować osobie Przemysława Rybczyńskiego, że robi naprawdę wiele dla ludzkiego zdrowia i niech robi to jak najdłużej bo niejednemu człowiekowi był i będzie na pewno pomoże  tak jak mi. Dzięki raz jeszcze!
Pozdrawiam Irek

Dodaj komentarz